
Kwartaal 4 was een ontzettend drukke periode met veel extra projecten zoals clinics en op verschillende locaties de jaarlijkse jam, voor veel leerlingen en bezoekers een van de hoogtepunten van het jaar.
Bijzonder vermelding voor zangdocente Irma van Pamelen (foto). Zij is na ongeveer 15 gouden jaren gestopt in Waalwijk. Naast zangcoaching, fulltime mama en haar vele optredens is ze ook nog autorij instructeur geworden en viel het echt niet meer te combineren. Af en toe zal ze nog als invaller aanwezig zijn. We wensen haar natuurlijk heel veel succes met alles wat op haar weg komt.
De aanmeldingen blijven maar toenemen wat natuurlijk zeer positief is. In Waalwijk en Oosterhout is er momenteel een wachtlijst bij piano en zang, maar we zijn bezig om dit z.s.m. op te lossen.
Ook in dit kwartaal zijn we als Music’scool weer op pad geweest langs voortgezet onderwijs met de clinic geschiedenis popmuziek.
Vanuit Oosterhout het goede bericht dat we na de zomer weer kunnen starten in de Pannenhoef wat ons veel meer mogelijkheden geeft om ook daar de wachtlijst in te korten tot weg te werken. Nu zijn we gebonden aan een beperkt aantal uren waarop we les kunnen geven.
We zijn begin januari weer vol goede moed aan de slag gegaan, keep on rocking in a free world!!
Vocal Showcase
Op 3 november 2024 vond in Tilburg de Vocal Showcase plaats, waar de stem in de spotlight stond. De zangleerlingen brachten hun nummers ten gehore, begeleid door docenten in een intieme akoestische setting met af en toe een inpluggeluid. Het resultaat? Een sfeervolle middag vol variatie, van gevoelige ballads tot rocknummers in een verrassend akoestisch jasje. Het was gezellig druk en het publiek genoot zichtbaar van het talent en de passie die onze zangleerlingen uitstraalden.
Herfstjam
Op zondag 17 november 2024 hebben we met de leerlingen van Music’scool ‘s-Hertogenbosch en Oss wederom een toffe Herfst Jam gehad. Het was alweer de 13e editie, met live muziek door de leerlingen op het podium van P79 in Den Bosch. Met maar liefst 30 bands, het was weer een feest om iedereen live te zien en horen spelen. Alle leerlingen hebben er een supertoffe ervaring op het podium bij!
